![](/images/articles/restaurant.jpg)
Blends Restaurant
The place to blend your senses.
Το μενού του Blends φέρει την υπογραφή του σεφ Κώστα Λώλα και συνδυάζει τη μεσογειακή κουζίνα με διεθνείς επιρροές, δίνοντας έμφαση στο κρέας. H κάρτα του Blends δημιουργήθηκε με αγάπη και επιθυμία οι επισκέπτες του εστιατορίου να ξεναγούνται στον κόσμο των γευστικών απολαύσεων. Οι εποχικές εναλλαγές του μενού και ο δημιουργικός συνδυασμός των ολόφρεσκων συστατικών, αποτελούν τη φιλοσοφία της δημιουργικής ομάδας του Blends. Σκοπός της έμπειρης ομάδας είναι να προσφέρει στον επισκέπτη του εστιατορίου μια εκλεπτυσμένη γευστική εμπειρία παρουσιασμένη με τρόπο μοναδικό, ακροβατώντας ανάμεσα στο παραδοσιακό και το μοντέρνο.
Το μενού του Blends περιλαμβάνει:
- Brunch Buffet Κυριακή 12:00-15:00
- Πολλές υγιεινές επιλογές και «ελαφριά πιάτα»
- Vegan επιλογές για χορτοφάγους.
- Κρεατοφαγικές προτάσεις ψημένες στον φούρνο josper, τον φούρνο που απογειώνει το κρέας και προσφέρει μια ξεχωριστή γαστρονομική εμπειρία